Respirátor KN95 FFP2 4vrstvý

Respirátor KN95 FFP2 4vrstvý

Čtyřvrstvý zdravotnický respirátor, hypoalergenní, nedráždivý. Kvalitní ochrana proti prachu, nečistotám a hlavně virové infekci.

Více detailů


65 CZK

Ochranný 4vrstvý respirátor KN95 FFP2 z netkané textilie bez výdechového ventilu, na gumičku. Pohodlné se nošení, neobsahuje žádná skelná vlákna ani latex. Vhodné pro profesionální i domácí použití.

Respirátory mají potvrzenou certifikaci.

Model bez výdechového ventilu je nejlepší ochranou v této době. Chráníte tak sebe i ostatní.

Nosní přítlačnou výztuhu si vytvarujte podle svého obličeje tak, aby respirátor netlačil, ale zároveň kopíroval obličej a ochrana tak byla co nejefektivnější.

Respirátor se doporučuje každý den měnit, podle intenzity nošení. Pozor! - jakmile je respirátor vlhký (od zadýchání) ztrácí efektivitu a je vhodné jej vyměnit i dříve. Pokud nechcete respirátory měnit tak často, doporučujeme jich mít více a střídat je. Pokud stejný respirátor budete i přesto chtít používat znovu, je důležité jej vydezinfikovat. Dokonalou 100% ale těžko dostupnou dezinfekcí je ozónem, ale doma je možné respirátor "péct" v troubě po dobu alespoň 30min na teplotu 70°C (ne méně - kvůli spálení bakterií, ne více - kvůli poškození respirátoru nebo jeho vláken).

Cena 70 Kč/kus při odběru většího množství cena dohodou